Condities en voorwaarden

Onze condities en voorwaarden van de JijBijMij campagne.
JijBijMij campagne
  1. Aan het JijBijMij-programma kan iedereen mee doen, echter uitgesloten zijn: recruiters, talentmanagers, regiomanagers, accountmanagers. Ben je zzp’er en werk je via Bender op een project? Ook dan mag je uiteraard gewoon meedoen.
  2. Als je een goed profiel instuurt via de JijBijMij-pagina krijg je daarvoor een kleine attentie. Als de kandidaat daadwerkelijk start bij Bender ontvang je een bruto vergoeding van €450,- bij je eerstopvolgende salaris. Daarnaast doneert Bender €50,- aan Stichting Het Vergeten Kind. 
  3. Bender werkt ook graag samen met zzp’ers in de zorg en het publiek domein. Ken jij een goede zzp’er die beschikbaar is voor een opdracht? Laat het ons dan vooral ook weten. Als we de kandidaat kunnen plaatsen op een project en deze daadwerkelijk start ontvang jij €225,- en doneert Bender €25,- aan Stichting Het Vergeten Kind.
  4. Elke eerste werkdag van de maand wordt de winnaar van de maandprijs bekend gemaakt. We verloten de maandprijs onder iedereen die een kandidaat die maand heeft aangedragen.
  5. Kandidaten die al in procedure zijn bij Recruitment kunnen niet nogmaals worden aangedragen via het JijBijMij-programma. Worden kandidaten die bekend zijn bij Recruitment aangedragen maar zitten zij niet in procedure dan kunnen zij wederom worden aangedragen via het JijBijMij-programma.
  6. Als dezelfde kandidaat door meerdere collega’s wordt aangedragen, krijgt de collega die de kandidaat als eerste heeft aangedragen de beloning. 
  7. Recht op kandidatuur vervalt na 6 maanden.
  8. Recruitment bepaalt of een kandidaat passend is voor Bender.Recruitment heeft te allen tijde het recht het om te bepalen wie de beloning krijgt van de aangedragen kandidaat.
  9. Een kandidaat draag je aan op de speciale JijBijMij-campagnepagina. Met toestemming van de aangedragen kandidaat deel je daar naam, telefoonnummer en/of e-mailadres. De collega’s van recruitment nemen binnen 2 dagen contact op met de door jou aangedragen kandidaat.
  10. Je kunt zo vaak deelnemen als je wilt.
  11. De gegevens van een kandidaat (unieke persoon) mag jij één keer aandragen. Dit betekent dat jij dezelfde persoon niet vaker mag aandragen als kandidaat.
Tim  Bohre
Wat wil je nog meer weten?

Bender om al je vragen te beantwoorden


Wil je meer weten over wat Bender voor jou kan betekenen? En jij voor Bender? Of heb je andere vragen? Bel, mail of app. We horen graag van je.

Tim Bohre Recruiter